mgr Ilona Gajak

mgr Ilona Gajak

mgr Ilona Gajak

Specjalista psychoterapii indywidualnej dorosłych
Zarezerwuj wizytę
Jestem terapeutką Gestalt, coachem, trenerem. Od jakiegoś czasu piszę bloga na temat rozwoju osobistego. Ukończyłam 4-letnie szkolenie w Instytucie Gestalt w Krakowie, a także studia podyplomowe Trener i Coach w Europejskiej Szkole Wyższej im. Józefa Tischnera. Z wykształcenia jestem ekonomistką. Po jakimś czasie pracy w zawodzie, idąc za głosem serca, zaczęłam się przekwalifikowywać.
Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej dorosłych w języku polskim i angielskim. Swoje doświadczenie jako terapeuta zdobywałam w Szpitalu Wojskowym na Oddziale Psychiatrycznym w Krakowie, w Świetlicy Środowiskowej, a także prowadząc psychoterapię wolontaryjnie w MOPS-ie oraz prywatnie. Doświadczenie trenerskie rozwijałam prowadząc szkolenia dotyczące budowania odporności psychicznej, asertywności, zarządzania czasem, autentyczności.
Łączę psychoterapię z elementami coachingu i psychoedukacji, w zależności od indywidualnych potrzeb. Podchodzę do terapii holistycznie – zwracam uwagę na różne obszary: ciało, umysł, emocje, duszę i relacje oraz na to, jak każdy z nich wpływa na inne. Wierzę, że zmiana jest możliwa dla każdego. Ważna jest chęć, zaangażowanie i poruszanie się w swoim tempie.
Obszary w których mogę Ci pomóc:
– radzenie sobie z emocjami,
– pozbycie się starych przekonań, które uniemożliwiają życie w pełni,
– choroby psychosomatyczne,
– odnalezienie misji życiowej i podążanie za nią,
– problemy w relacjach,
– przejście przez zmianę,
– poradzenie sobie ze stratą,
– wypalenie zawodowe,
– zwiększenie poczucia własnej wartości,
– akceptacja siebie.
– choroba dwubiegunowa, depresja.