mgr Mariya-Violetta Mishchenko

mgr Mariya-Violetta Mishchenko

mgr Mariya-Violetta Mishchenko

Coach, Specjalistka psychoterapii indywidualnej dorosłych
Zarezerwuj wizytę

Mam na imię Violetta. Urodziłam się we Lwowie, obecnie mieszkam i pracuje w Krakowie. Jestem absolwentką Uniwersytetu Katolickiego we Lwowie na kierunku Psychologia kliniczna, ukończyłam całościowy kurs z współczesnej psychosomatyki, jestem certyfikowanym praktykiem hipnozy.
Wiem, jak nasze przekonania i wewnętrzne postawy pomagają nam budować ŻYCIE NASZYCH MARZEŃ albo odwrotnie, przeszkadzają nam na naszej drodze życiowej. Znam, jak pracuje nasza psychika i w jaki sposób umysł jest połączony z ciałem. Niczego nie traktuje oddzielnie. Jesteśmy jednym organizmem, gdzie umysł i ciało, przeszłość i przyszłość są połączone w punkcie „tu i teraz”.

W swojej pracy wykorzystuję techniki z klasycznej psychoanalizy psychodynamicznej, terapii Gestalt, współczesnej psychosomatyki, hipnoterapii. POMAGAM moim Klientom wyjść ze zwykłych scenariuszy życiowych, odpuścić stare i bolesne sytuacje, zbudować relacje pewne wsparcia i zaufania, polubić siebie i swiat dookola, przeżyć nowe doświadczenia i stać prawdziwym Twórcą swojego życia.

Przeszłość wpływa na nas, ale tylko my decydujemy o to, jaka będzie nasz przyszłość. Serdecznie zapraszam na konsultacje

Cennik


Możliwość odbycia sesji on-line po wcześniejszej wpłacie na konto Centrum Psychoterapii Róża 37 1140 2004 0000 3002 7820 3845. W tytule proszę wpisać imie i nazwisko psychoterapeuty oraz datę spotkania oraz przesłać potwierdzenie na adres email centrumroza@gmail.com

Konsultacja psychoterapii indywidualnej dorosłych w gabinecie i online - 220 zł

Psychoterapia indywidualna dorosłych w gabinecie i online - 220 zł z

Psychoterapia pary w gabinecie i online - 260 zł z