mgr Agnieszka Kralka

mgr Agnieszka Kralka

mgr Agnieszka Kralka

Specjalista psychoterapii indywidualnej dorosłych
Zarezerwuj wizytę

Jestem psychoterapeutką, w trakcie szkolenia w krakowskim Instytucie Gestalt, który posiada akredytację EAGT (Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt).

Swoją praktykę pogłębiam również podczas stażu, jaki odbywam na oddziale psychiatrycznym Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Wcześniej ukończyłam Staż Psychoterapii prowadzony przez Instytut Gestalt.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Ponadto uczestniczę regularnie w treningach terapeutycznych, warsztatach, szkoleniach z doświadczonymi trenerami, uznanymi praktykami zarówno polskimi jak i zagranicznymi, wzbogacając swoją wiedzę i doświadczenie. Korzystam także z własnej psychoterapii szkoleniowej.

Fascynuje mnie spotkanie z drugim człowiekiem, bycie w uważności i wsparcie w procesie poszerzania Twojej świadomości, zobaczenia siebie w pełni. Moją misją jest towarzyszenie Ci w drodze do głębszego poznania siebie, tworzenie wspólnej przestrzeni pozwalającej Ci wzrastać.

Proponuje psychoterapię dla osób dorosłych.

Zapraszam Cię jeśli

szukasz wsparcia i akceptującej obecności, jesteś na zakręcie życiowym, doświadczasz straty, żyjesz w lęku, zmagasz się z trudnymi doświadczeniami w sferze prywatnej czy zawodowej, Twoim wyzwaniem są relacje z drugim człowiekiem, masz poczucie, że czegoś Ci brakuje aby żyć w pełni, towarzyszy Ci brak poczucia własnej mocy i sprawczości, na co dzień towarzyszy Ci smutek, czujesz się nierozumiana(-y) przez innych, czujesz, że utykasz w miejscu.

Może doświadczasz silnych emocji, z którymi trudno jest Ci sobie poradzić. Jestem, aby stworzyć Ci bezpieczną przestrzeń do spotkania ze mną i samą(-ym) sobą. Może zechcesz zobaczyć co kryje się za znaną Ci strefą komfortu.

 

Prywatnie jestem pasjonatką szeroko pojętego rozwoju, piękna ukrytego w człowieku i odkrywania jego własnej mocy, również tego co niematerialne, co pozwala mi czuć połączenie z wszechświatem, innymi ludźmi. Wierzę, że wszyscy jesteśmy połączeni. Uwielbiam i praktykuję od ponad dwudziestu lat jogę, która daje mi wewnętrzny spokój, pozwala być w holistycznej sprawności i sprawczości. Swoją moc czerpię też ze spotkań, kręgów, głównie tych w kobiecej energii. Kocham podróże, poznawanie nowych miejsc, poczucie wolności i czerpanie energii z mocy żywiołu wody, powietrza i słońca.

 

W życiu towarzyszy mi motto:

„Don\\\'t push the river, it flows by itself”
- Barry Stevens

Cennik

Konsutacja psychoterapeutyczna - 180 zł za 50 min

Psychoterapia indywidualna dorosłych - 150 zł za 50 min