mgr Agnieszka Kralka

mgr Agnieszka Kralka

mgr Agnieszka Kralka

Psychoterapeutka pracująca indywidualnie z dorosłymi
Zarezerwuj wizytę

Jestem psychoterapeutką w nurcie humanistycznym Gestalt. Ukończyłam 4 letnie szkolenie w krakowskim Instytucie Gestalt, posiadającym akredytację EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt) i EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii).

Jako członek PTPG (Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt), przestrzegam kodeksu etycznego i standardów praktyki zawodowej.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Ponadto uczestniczę regularnie w treningach terapeutycznych, warsztatach, szkoleniach z doświadczonymi trenerami, uznanymi praktykami zarówno polskimi jak i zagranicznymi, wzbogacając swoją wiedzę i doświadczenie. Korzystam także z własnej psychoterapii szkoleniowej.

Praktykę terapeutyczną pogłębiałam również podczas stażu na oddziale psychiatrycznym Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie.

Fascynuje mnie spotkanie z drugim człowiekiem, bycie w uważności i wsparcie w procesie poszerzania Twojej świadomości, zobaczenia siebie w pełni. Moją misją jest towarzyszenie Ci w drodze do głębszego poznania siebie, tworzenie wspólnej przestrzeni pozwalającej Ci wzrastać.

Proponuje psychoterapię dla osób dorosłych.

Zapraszam Cię jeśli:

szukasz wsparcia i akceptującej obecności, jesteś na zakręcie życiowym, doświadczasz straty, żyjesz w lęku, zmagasz się z trudnymi doświadczeniami w sferze prywatnej czy zawodowej, Twoim wyzwaniem są relacje z drugim człowiekiem, masz poczucie, że czegoś Ci brakuje aby żyć w pełni, towarzyszy Ci brak poczucia własnej mocy i sprawczości, na co dzień towarzyszy Ci smutek, czujesz brak zrozumienia, czujesz, że utykasz w miejscu..

Może doświadczasz silnych emocji z którymi trudno jest Ci sobie poradzić. Jestem, aby stworzyć Ci bezpieczną przestrzeń do spotkania ze mną i samą_ym sobą. Może zechcesz zobaczyć co kryje się za znaną Ci strefą komfortu.
 

Prywatnie jestem pasjonatką szeroko pojętego rozwoju, piękna ukrytego w człowieku i odkrywania jego własnej mocy, również tego co niematerialne, co pozwala mi czuć połączenie z wszechświatem, innymi ludźmi. Wierzę, że wszyscy jesteśmy połączeni. Uwielbiam i praktykuję od ponad dwudziestu lat jogę, która daje mi wewnętrzny spokój, pozwala być w holistycznej sprawności i sprawczości. Kocham podróże, poznawanie nowych miejsc, poczucie wolności i czerpanie energii z mocy żywiołu wody, powietrza i słońca.

 

Cennik


Możliwość odbycia sesji on-line po wcześniejszej wpłacie na konto Centrum Psychoterapii Róża 37 1140 2004 0000 3002 7820 3845. W tytule proszę wpisać imie i nazwisko psychoterapeuty oraz datę spotkania oraz przesłać potwierdzenie na adres email centrumroza@gmail.com

Opłata za dokonanie pierwszej rezerwacji nie podlega zwrotowi. Brak stawiennictwa na umówionej wizycie skutkuje utratą opłaty.

Konsutacja psychoterapeutyczna - 180 zł za 50 min

Psychoterapia indywidualna dorosłych - 180 zł za 50 min