mgr Dominika Kilian

 Dominika Kilian

Dominika Kilian

Psychoterapeutka pracująca indywidualnie z dorosłymi oraz parami
Zarezerwuj wizytę

Jestem terapeutką Gestalt w procesie certyfikacji w Instytucie Gestalt w Krakowie.


Jako terapeutka Gestalt przestrzegam Kodeksu Etycznego. Uczęszczam na regularną superwizję i jestem zaangażowana w ciągłe szkolenia i rozwój osobisty zgodnie z wytycznymi EGAT (Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt) i PTPG (Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt).

Rozpoczęłam swoją droge w Londynie, gdzie ponad dekadę temu najpierw szkoliłam się jako masazystka holistyczna, następnie terapeutka masażu sportowego, a następnie uzyskałam certyfikat Counselling Skills and Studies zatwierdzony przez BACP.

Odkąd pamiętam zawsze fascynował mnie umysł i ciało ludzkie i chciałam pracować na rzecz świata, w którym każdy z nas ma głębokie poczucie przynależności i podchodzi do roznorodnosci z ciekawością i akceptacją. U podstaw mojego podejścia terapeutycznego leży szacunek i uznanie dla jednostek, ich wielobarwnosci i różnic.

W chwilach trudności osobistych oferuję Ci bezpieczną, wspierającą przestrzeń do odkrywania trudnych uczuć, zrozumienia podstawowych wzorców w relacjach osobistych jak rowniez wsparcie w pracy nad wprowadzaniem zmian w Twoim życiu.

Razem możemy to osiągnąć poprzez eksplorowanie:

- Skupienia się na bezpośrednich myślach, uczuciach i zachowaniach oraz lepszym zrozumieniu sposobu, w jaki odnosisz się do siebie i innych

- Poszerzaniu Twojej świadomości i zwiększaniu Twojej obecności w otaczajacym Cie świecie

- Zwiększeniu zdolności do kreatywnego wpływania na kontekst, w którym się znajdujesz

- Zdawanie sobie sprawy I poszanowanie dla faktu , że zawsze jesteśmy w relacji I że jesteśmy częścią naszego środowiska.

Zapraszam na sesje indywidualne osob doroslych oraz pary

Cennik

Możliwość odbycia sesji on-line po wcześniejszej wpłacie na konto Centrum Psychoterapii Róża 37 1140 2004 0000 3002 7820 3845. W tytule proszę wpisać imie i nazwisko psychoterapeuty oraz datę spotkania oraz przesłać potwierdzenie na adres email centrumroza@gmail.com

Opłata za dokonanie pierwszej rezerwacji nie podlega zwrotowi. Brak stawiennictwa na umówionej wizycie skutkuje utratą opłaty.

Konsultacja psychoterapeutyczna w gabinecie i online - 180 zł

Psychoetrapia indywidualna dorosłych w gabinecie i online - 180 zł

Psychoterapia pary w gabinecie i online - 240 zł