mgr Izabela Piecha

mgr Izabela Piecha

mgr Izabela Piecha

Psychoterapeutka pracująca indywidualnie z dorosłymi, młodzieżą od 16 roku życia oraz terapeutka uzależnień
Zarezerwuj wizytę

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień. Ukończyłam szkolenie w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Uzależnień KRAK-UZ. Aktualnie jestem w trakcie 4,5-letniego kursu psychoterapii w nurcie psychodynamiczno-systemowym z psychodramą, realizowanego przez Krakowskie Centrum Edukacyjne „Cogito”, przygotowującego do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Dodatkowo regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach z zakresu psychoterapii.

Od 2019 r. pracuję w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie na Oddziale dla Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychicznymi (tzw. podwójna diagnoza). Wcześniej byłam związana zawodowo z Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym w Andrychowie i Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kętach. Odbyłam także staże m.in. w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym oraz na Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego.

Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów PTP. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

CennikMożliwość odbycia sesji on-line po wcześniejszej wpłacie na konto Centrum Psychoterapii Róża 37 1140 2004 0000 3002 7820 3845. W tytule proszę wpisać imie i nazwisko psychoterapeuty oraz datę spotkania oraz przesłać potwierdzenie na adres email centrumroza@gmail.com

Konsultacja psychoterapeutyczna ( pierwsze spotkanie) - 180 zł

Psychoterapia indywidualna dorosłych - 180 zł

Psychoterapia młodzieży - 180 zł