mgr Jakub Rozbicki

mgr Jakub Rozbicki

mgr Jakub Rozbicki

Specjalista psychoterapii indywidualnej dorosłych , Life and Business Coach
Zarezerwuj wizytę

Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie Gestalt (w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie) oraz trenerem coachingu i biznesu, certyfikowanym w International Coach Federation- na poziomie Professional Certified Coach..

Jestem również terapeutą skoncentrowanym na rozwiązaniach (TSR) i jednocześnie wykładowcą w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Miałem także przyjemność prowadzić zajęcia z umiejętności miękkich w SWPS na menadżerskich studiach podyplomowych.

Pracuję na poziomach zarówno wartości jak i przekonań o samym sobie i o otaczającym nas świecie. Założeniem mojej pracy jest poszerzenie świadomości, aby odkrywać siebie, dotknąć swojej najczulszej prawdy oraz obudzić to, co drzemie w Tobie najbardziej ukryte - Twój potencjał. Gestalt jest terapią opartą na żywej, szczerej oraz prawdziwej relacji z drugim człowiekiem. W czasie sesji z klientem daję oparcie, uważność słuchania, przestrzeń do bycia i doświadczania oraz pełną akceptację. Pomagam otworzyć się na to, czego poszukujesz. Pomagam Ci być z tym, co jest trudne..

Jestem.

Moja praca oparta jest na wzajemnym zaufaniu, zasadzie dobrej intencji, uczciwej relacji oraz 100% poufności..

Prywatnie. Mieszkam w okolicy podkrakowskiego Zabierzowa z żoną oraz psem rasy Cocker Spaniel, w sercu jurajskich dolinek, gdzie mogę realizować moją drugą pasję zawodową jaką jest wspinaczka. Jestem instruktorem Polskiego Związku Alpinizmu. Pokazuję klientom jak bezpiecznie i profesjonalnie pokonywać skalne ściany, a także zimowe, górskie szlaki. Mam dwie dorosłe córki.

Spotkajmy się.

Obszary pracy:

Psychoterapia osób dorosłych oraz po 16 roku życia,

Terapia par

Depresja

Lęki

Fobie

Psychoterapia dla osób LGBTQ+

Cennik


Konsultacja psychoterapeutyczna dorosłych w gabinecie i online - 150 pln

psychoterapia indywidualna dorsłych w gabinecie i online - 150 pln

Life coaching w gabinecie i online - 400 pln

Business coaching w gabinecie i online - 400 pln