mgr Radomił Jeleń

mgr Radomił Jeleń

mgr Radomił Jeleń

Psychoterapeuta Par, Rodzin oraz psychoterapii Indywidualnej osób dorosłych i młodzieży od 14 roku życia.
Zarezerwuj wizytę

Jestem absolwentem Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie realizuję całościowy, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne kurs psychoterapii w nurcie systemowym w Ośrodku Szkoleń Systemowych.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, par oraz rodzin. W swojej pracy całościowo rozpatruję pojawiające się trudności i dbam o potrzeby oraz bezpieczeństwo klienta. W trakcie rozwiązywania problemu zwracam uwagę na historię i relacje rodziny, kontekst kulturowy oraz codzienne doświadczenia klientów.

Zapraszam do współpracy osoby nie mogące znaleźć zrozumienia, znajdujące się w kryzysie, dla których adaptacja do zmieniającej się rzeczywistości jest zbyt trudna i powoduje cierpienie.
Zajmuję sie konfliktami w parach i trudnościami dotykającymi całe rodziny. Ważne w mojej pracy jest równoprawne traktowanie i zapewnienie przestrzeni dla każdej osoby biorącej udział w terapii.

Swoje doświadczenie zdobywałem między innymi w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie, Szpitalu im. dr. J. Babińskiego oraz Szpitalu im. Ludwika Rydygiera. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Cennik

Konsultacja psychoterapeutyczna dorosłych w gabinecie i online - 180 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna młodzieży w gabinecie i online - 180 zł

Psychoterapia indywidualna dorosłych w gabinecie i online - 180zł

Psychoterapia indywidualna młodzieży w gabinecie i online - 180 zł

Terapia pary prowadzona przez jednego psychoterapeutę - 220zł

Terapia rodzin - 240 zł

Terapia rodzin prowadzona przez dwóch psychoterapeutów - 280 zł

Terapia pary prowadzona przez dwóch psychoterapeutów - 270