mgr Barbara Kaniewska

mgr Barbara Kaniewska

mgr Barbara Kaniewska

Psychoterapeutka pracująca z osobami dorosłymi, parami i młodzieżą od 16 roku życia
Zarezerwuj wizytę

Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Swoją wiedzę zdobywam w 4 letniej Szkole Psychoterapii Gestalt w Instytucie Gestalt, będącym Instytutem Treningowym Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii i posiadającego akredytację EAGT (Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt). Swoje kompetencje podnoszę na kursach i warsztatach prowadzonych przez polskich i zagranicznych trenerów. Moją pracę poddaję superwizji.

Mam ponad 15 letnie doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem. Z pasji do procesu rozwoju człowieka, relacji międzyludzkich oraz dobrobytu ciała i psychiki zostałam psychoterapeutą. I to właśnie moim dzieciom zawdzięczam otwarcie tych drzwi.

Pracuję z osobami dorosłymi, parami i nastolatkami od 16 r.ż.

W spotkaniu z klientem ważne jest dla mnie budowanie relacji, szacunek, autentyczność i zaufanie. Pracę na sesji opieram na wzajemnym dialogu, pracą z ciałem, poszerzaniu świadomości.

Zapraszam do doświadczania własnego ja, otoczenia, codzienności. Klientowi oferuję swoją obecność, uważność, towarzyszenie w procesie oraz przestrzeń na wyrażanie samego siebie\\\\\\\"

CennikMożliwość odbycia sesji on-line po wcześniejszej wpłacie na konto Centrum Psychoterapii Róża 37 1140 2004 0000 3002 7820 3845. W tytule proszę wpisać imie i nazwisko psychoterapeuty oraz datę spotkania oraz przesłać potwierdzenie na adres email centrumroza@gmail.com

Opłata za dokonanie pierwszej rezerwacji nie podlega zwrotowi. Brak stawiennictwa na umówionej wizycie skutkuje utratą opłaty.

Konsultacja psychoterapeutyczna w gabinecie i online - 150 zł

Psychoterapia indywidualna dorosłych w gabinecie i online - 150 zł

Psychoterapia młodzieży w gabinecie i online - 150 zł

Psychoterapia pary w gabinecie i online - 220 zł