mgr Ewa Kopcinska

mgr Ewa Kopcinska

mgr Ewa Kopcinska

Psychoterapeutka pracująca indywidualnie z dorosłymi
Zarezerwuj wizytę

\\\\\\\\\\\\\\\"Zmiana następuje wtedy, gdy stajesz się tym, kim jesteś, a nie wtedy, gdy próbujesz stać się tym, kim nie jesteś\\\\\\\\\\\\\\\" (Arnold Beisser)

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt, posiadającym akredytację EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt) i EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii).

W celu zapewnienia jakości i możliwości wsparcia, studiuję też Pomoc psychologiczną i interwencję kryzysową na WSE (oddział SWPS, studia podyplomowe).

Prowadzę psychoterapię w nurcie Gestalt dla osób dorosłych, również w języku angielskim. Swoją pracę stale poddaję superwizji; korzystam także z własnej psychoterapii szkoleniowej. Dodatkowo, regularnie uczestniczę w warsztatach i treningach terapeutycznych przeprowadzanych przez światowo rozpoznawanych Gestaltystów.

Gestalt fascynuje mnie m.in. holistycznym podejściem oraz fenomenologicznym nastawieniem do klienta. Jego założenia zgodne są z najważniejszymi dla mnie wartościami, czyli autentycznością, uważnością oraz zaciekawieniem na to, co się pojawia. W swojej pracy kieruję się całościowym patrzeniem na osobę, z zaciekawieniem na to, co wyraża werbalnie oraz poprzez ciało, jak również szerzej - na to, jak nawiązuje relacje, oraz na środowisko, jakim się otacza. Podczas sesji terapeutycznej oferuję swoją uważność oraz przestrzeń do swobodnego wyrażania siebie. Ważny jest dla mnie dialog oraz budowanie relacji opartej na zaufaniu.

CennikMożliwość odbycia sesji on-line po wcześniejszej wpłacie na konto Centrum Psychoterapii Róża 37 1140 2004 0000 3002 7820 3845. W tytule proszę wpisać imie i nazwisko psychoterapeuty oraz datę spotkania oraz przesłać potwierdzenie na adres email centrumroza@gmail.com

Opłata za dokonanie pierwszej rezerwacji nie podlega zwrotowi. Brak stawiennictwa na umówionej wizycie skutkuje utratą opłaty.

Konsutacja psychoterapeutyczna - 150 zł za 50 min

Psychoterapia indywidualna dorosłych - 150 zł za 50 min